Plzeň jih – skupina A

Plzeň-jih 2014 – skupina A
č.u. kolo datum čas domácí hosté
1. 1. úterý 22.4. 17,30 Háje Vodokrty A
čtvrtek 24.4. 17,30 Kasejovice Čižice A
3. středa 23.4. 17,30 Bzí Prádlo A
4. středa 23.4. 17,30 Střížovice Roupov
5. 2. úterý 29.4. 17,30 Vodokrty A Střížovice
6. středa 30.4. 17,30 Roupov Prádlo A
7. středa 30.4. 17,30 Bzí Kasejovice
8. úterý 29.4. 17,30 Háje Čižice A
9. 3. úterý 6.5. 17,30 Vodokrty A Čižice A
10. úterý 6.5. 17,30 Háje Bzí
11. středa 7.5. 17,30 Roupov Kasejovice
12. pátek 9.5. 17,30 Prádlo A Střížovice
13. 4. úterý 13.5. 17,30 Vodokrty A Prádlo A
14. středa 14.5. 17,30 Střížovice Kasejovice
15. středa 14.5. 17,30 Roupov Háje
16. středa 14.5. 17,30 Bzí Čižice A
17. 5. středa 21.5. 17,30 Bzí Vodokrty A
18. čtvrtek 22.5. 17,30 Čižice A Roupov
19. úterý 20.5. 17,30 Háje Střížovice
20. čtvrtek 22.5. 17,30 Kasejovice Prádlo A
21. 6. úterý 27.5. 17,30 Vodokrty A Kasejovice
22. pátek 30.5. 17,30 Prádlo A Háje
23. středa 28.5. 17,30 Střížovice Čižice A
24. středa 28.5. 17,30 Roupov Bzí
25. 7. středa 4.6. 17,30 Roupov Vodokrty A
26. středa 4.6. 17,30 Bzí Střížovice
27. čtvrtek 5.6. 17,30 Čižice A Prádlo A
28. úterý 3.6. 17,30 Háje Kasejovice
29. 8. úterý 10.6. 17,30 Vodokrty A Háje
30. čtvrtek 12.6. 17,30 Čižice A Kasejovice
31. pátek 13.6. 17,30 Prádlo A Bzí
32. středa 11.6. 17,30 Roupov Střížovice
33. 9. středa 18.6. 17,30 Střížovice Vodokrty A
34. pátek 20.6. 17,30 Prádlo A Roupov
35. čtvrtek 19.6. 17,30 Kasejovice Bzí
36. čtvrtek 19.6. 17,30 Čižice A Háje
37. 10. čtvrtek 26.6. 17,30 Čižice A Vodokrty A
38. středa 25.6. 17,30 Bzí Háje
39. čtvrtek 26.6. 17,30 Kasejovice Roupov
40. středa 25.6. 17,30 Střížovice Prádlo A
41. 11. pátek 5.9. 17,00 Prádlo A Vodokrty A
42. čtvrtek 4.9. 17,00 Kasejovice Střížovice
43. úterý 2.9. 17,00 Háje Roupov
44. čtvrtek 4.9. 17,00 Čižice A Bzí
45. 12. úterý 9.9. 17,00 Vodokrty A Bzí
46. středa 10.9. 17,00 Roupov Čižice A
47. středa 10.9. 17,00 Střížovice Háje
48. pátek 12.9. 17,00 Prádlo A Kasejovice
49. 13. čtvrtek 18.9. 17,00 Kasejovice Vodokrty A
50. úterý 16.9. 17,00 Háje Prádlo A
51. čtvrtek 18.9. 17,00 Čižice A Střížovice
52. středa 17.9. 17,00 Bzí Roupov
53. 14. úterý 23.9. 17,00 Vodokrty A Roupov
54. středa 24.9. 17,00 Střížovice Bzí
55. pátek 26.9. 17,00 Prádlo A Čižice A
56. čtvrtek 25.9. 17,00 Kasejovice Háje

 

It's only fair to share...Share on FacebookPrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone