2011

P1040333

Konečné tabulky + výsledky 2.část – Plzeň Jih 2011
Skupina A













Pořadí Tým Utkání Výher  Remíz Proher Skóre Body
1. TJ Sokol ČB Prádlo 19 18 1 0 89 : 25 37
2. NO Háje 19 17 1 1 85 : 29 35
3. AVZO NC Čižice 19 14 1 4 77 : 37 29
4. ZCHP Bzí A 19 10 3 6 72 : 42 23
5. SK Vodokrty A 19 11 1 7 65 : 49 23
6. ZCHP Bzí B 19 8 1 10 51 : 63 17
7. NC Bezinkáři Roupov 19 7 2 10 53 : 61 16
Skupina B













Pořadí Tým Utkání Výher  Remíz Proher Skóre Body
8. TJ Úslavan Ždírec 19 9 2 8 58 : 56 20
9. Tichota-team Zelené 19 9 1 9 61 : 53 19
10. NC Sokol Kasejovice 19 7 2 10 61 : 53 16
11. TJ Řenče 19 4 4 11 45 : 69 12
12. Střížovice 19 3 6 10 43 : 71 12
13. SK Vodokrty B 19 2 3 14 29 : 85 7
14. NC Škrpál 1415 Letiny 19 0 0 19 09 :105 0
SKUPINA O 1. – 7. MÍSTO
č. u. kolo datum domácí hosté výsledek
92. 14. 26.8. Háje Roupov 5 : 1
93. 26.8. Bzí B Čižice 1 : 5
94. 27.8. Vodokrty A Bzí A 4 : 2
95. 15. 3.9. Vodokrty A Čižice 2 : 4
96. 2.9. Bzí B Háje 1 : 5
97. 30.8. Roupov Prádlo 2 : 4
98. 16. 7.9. Prádlo Bzí B 5 : 1
99. 9.9. Háje Vodokrty A 4 : 2
100. 9.9. Čižice Bzí A 3 : 3
101. 17. 14.9. Bzí A Háje 2 : 4
102. 14.9. Prádlo Vodokrty A 4 : 2
103. 13.9. Roupov Bzí B 4 : 2
104. 18. 24.9. Vodokrty A Roupov 4 : 2
105. 21.9. Bzí A Prádlo 2 : 4
106. 23.9. Háje Čižice 4 : 2
107. 19. 30.9. Čižice Prádlo 1 : 5
108. 27.9. Roupov Bzí A 3 : 3
109. 1.10. Vodokrty A Bzí B 5 : 1
110. 20. 7.10. Bzí B Bzí A 3 : 3
111. 4.10. Roupov Čižice 2 : 4
112. 5.10. Prádlo Háje 4 : 2
SKUPINA O 8. – 14. MÍSTO
č. u. kolo datum domácí hosté výsledek
113. 14. 26.8. Letiny Kasejovice 0 : 6
114. 28.8. Zelené Vodokrty B 6 : 0
115. 28.8. Střížovice Řenče 2 : 4
116. 15. 31.8. Řenče Zelené 2 : 4
117. 2.9. Kasejovice Vodokrty B 6 : 0
118. 2.9. Ždírec Letiny 6 : 0
119. 16. 11.9. Vodokrty B Ždírec 2 : 4
120. 9.9. Kasejovice Řenče 4 : 2
121. 11.9. Střížovice Zelené 1 : 5
122. 17. 18.9. Střížovice Kasejovice 3 : 3
123. 14.9. Řenče Ždírec 3 : 3
124. 18.9. Vodokrty B Letiny 6 : 0
125. 18. 23.9. Letiny Řenče 0 : 6
126. 23.9. Ždírec Střížovice 2 : 4
127. 23.9. Kasejovice Zelené 2 : 4
128. 19. 2.10. Zelené Ždírec 2 : 4
129. 2.10. Střížovice Letiny 6 : 0
130. 28.9. Řenče Vodokrty B 4 : 2
131. 20. 9.10. Vodokrty B Střížovice 3 : 3
132. 7.10. Letiny Zelené 0 : 6
133. 7.10. Ždírec Kasejovice 4 : 2
It's only fair to share...Share on FacebookPrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone