PAVLOVSKO trojky 2017

Váša, Sůša, Robert                                               2.místo

Letos se v Pavlovsku hrálo opět na dvě skupiny s postupem tří nejlepších do finálové skupiny. Protože se započítávají zápasy ze skupin, tak záleží na každém setu. Hned první zápas nás čekal Miksan s Pelcrem a Vraným. Celý první set jsme prohrávali většinou o bod až do stavu 7-7, pak se to otočilo a vyhráli jsme 2x 10-7. Tento zápas nás nakopnul a tak jsme se do finálovky probojovali bez ztráty setu. V posledním zápase turnaje nám proti Kopeckému z Čakovic stačila na první místo remíza. Bohužel pan Kopecký hrál vynikající zápas a nedal nám moc šancí. Tentokrát jsme se museli spokojit s druhým místem.