Výsledky Plzeň-jih 2017 – skupina B

1.
1. pátek      28.4. 17,30 Dolní Lukavice – Ždírec 4 : 2
2. čtvrtek    27.4. 17,30 Drahkov – Prádlo B        5 : 1
3. pondělí   24.4. 17,30 Řenče – Kasejovice       2 : 4
4. pátek      28.4. 17,30 Vodokrty B – Nebílovy    0 : 6
2.
5. pátek        5.5. 17,30 Vodokrty B – Dolní Lukavice 3 : 3
6. sobota      6.5.   9,30 Ždírec – Drahkov                   4 : 2
7. sobota      6.5.   9,30 Prádlo B – Řenče                  3 : 3
8. pátek        5.5. 17,30 Nebílovy – Kasejovice           2 : 4
3.
9. pátek       12.5. 17,30 Dolní Lukavice – Kasejovice 4 : 2
10. čtvrtek   11.5. 17,30 Drahkov – Vodokrty B            6 : 0
11. pondělí    8.5. 17,30 Řenče – Ždírec                      3 : 3
12. sobota   13.5.  9,30 Prádlo B – Nebílovy               0 : 6
4.
13. sobota    20.5.   9,30 Prádlo B – Dolní Lukavice 3 : 3
14. čtvrtek    18.5. 17,30 Kasejovice – Drahkov        5 : 1
15. pátek      19.5. 17,30 Vodokrty B – Řenče           2 : 4
16. pátek      19.5. 17,30 Nebílovy – Ždírec              6 : 0
5.
17. pátek       26.5. 17,30 Dolní Lukavice – Drahkov 4 : 2
18. čtvrtek     25.5. 17,30 Kasejovice – Vodokrty B    5 : 1
19. sobota     27.5.   9,30 Prádlo B – Ždírec              1 : 5
20. pondělí    22.5. 17,30 Řenče – Nebílovy             4 : 2
6.
21. čtvrtek      1.6. 17,30 Drahkov – Řenče              4 : 2
22. čtvrtek      1.6. 17,30 Kasejovice – Prádlo B       5 : 1
23. sobota      3.6.   9,30 Ždírec – Vodokrty B           2 : 4
24. pátek        2.6. 17,30 Nebílovy – Dolní Lukavice 6 : 0
7.
25. pondělí     5.6. 17,30 Řenče Dolní – Lukavice 4 : 2
26. pátek        9.6. 17,30 Vodokrty B – Prádlo B    4 : 2
27. sobota    10.6.   9,30 Ždírec – Kasejovice        2 : 4
28. čtvrtek      8.6. 17,30 Drahkov – Nebílovy        4 : 2
8.
29. sobota    17.6.   9,30 Ždírec – Dolní Lukavice 6 : 0
30. sobota    17.6.   9,30 Prádlo B – Drahkov        0 : 6
31. čtvrtek    15.6. 17,30 Kasejovice – Řenče       4 : 2
32. pátek      16.6. 17,30 Nebílovy – Vodokrty B   5 : 1
9.
33. pátek      23.6. 17,30 Dolní Lukavice – Vodokrty B 4 : 2
34. čtvrtek    22.6. 17,30 Drahkov – Ždírec                  4 : 2
35. pondělí   19.6. 17,30 Řenče – Prádlo B                 4 : 2
36. čtvrtek    22.6. 17,30 Kasejovice – Nebílovy          4 : 2
10.
37. čtvrtek    29.6. 17,30 Kasejovice – Dolní Lukavice 4 : 2
38. pátek      30.6. 17,30 Vodokrty B – Drahkov           2 : 4
39. sobota      1.7.   9,30 Ždírec – Řenče                     2 : 4
40. pátek      30.6. 17,30 Nebílovy – Prádlo B              5 : 1
11.
41. pátek       8.9. 17,00 Dolní Lukavice –  Prádlo B 4 : 2
42. čtvrtek     7.9. 17,00 Drahkov – Kasejovice            0 : 6
43. pondělí    4.9. 17,00 Řenče – Vodokrty B              4 : 2
44. sobota     9.9.   9,30 Ždírec – Nebílovy                  3 : 3
12.
45. čtvrtek   14.9. 17,00 Drahkov – Dolní Lukavice odloženo
46. pátek     15.9. 17,00 Vodokrty B – Kasejovice       2 : 4
47. sobota   16.9.   9,30 Ždírec – Prádlo B                 4 : 2
48. pátek     15.9. 17,00 Nebílovy – Řenče                 2 : 4
13.
49. pondělí  18.9. 17,00 Řenče – Drahkov               2 : 4
50. pátek     22.9. 17,00 Vodokrty B – Ždírec           5 : 1
51. sobota   23.9.   9,30 Prádlo B – Kasejovice        2 : 4
52. pátek     22.9. 17,00 Dolní Lukavice – Nebílovy 2 : 4
14.
53. pátek     29.9. 17,00 Dolní Lukavice – Řenče  3 : 3
54. sobota   30.9.   9,30 Prádlo B – Vodokrty B     3 : 3
55. čtvrtek   28.9. 17,00 Kasejovice – Ždírec         4 : 2
56. pátek     29.9. 17,00 Nebílovy – Drahkov        odloženo

It's only fair to share...Share on FacebookPrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *