ROZLOSOVÁNÍ PLZEŇ-JIH 2017

PŘEBOR DRUŽSTEV MUŽŮ PLZEŇ – JIH 2017

SKUPINA A

1.
pátek    28.4. 17,30  Prádlo A Třemšín
úterý     25.4. 17,30  Vodokrty A Roupov
čtvrtek  27.4. 17,30  Čižice Bzí
2.
úterý      2.5. 17,30  Háje – Prádlo A
pátek     5.5. 17,30  Třemšín – Vodokrty A
středa    3.5. 17,30  Roupov – Čižice
3.
pátek    12.5. 17,30  Prádlo – A Bzí
úterý       9.5. 17,30  Vodokrty – A Háje
čtvrtek   11.5. 17,30  Čižice – Třemšín

4.
středa   17.5. 17,30  Roupov – Prádlo A
pondělí 15.5. 17,30  Bzí – Vodokrty A
úterý     16.5. 17,30  Háje – Čižice

5.
pátek    26.5. 17,30  Prádlo A – Vodokrty A
úterý     23.5. 17,30  Háje –  Bzí
středa   24.5. 17,30  Roupov – Třemšín

6.
čtvrtek    1.6. 17,30  Čižice – Vodokrty A
pátek      2.6. 17,30  Třemšín – Háje
pondělí 29.5. 17,30  Bzí – Roupov

7.
čtvrtek    8.6. 17,30 Čižice – Prádlo A
úterý       6.6. 17,30 Háje – Roupov
pátek      9.6. 17,30 Třemšín – Bzí

8.
pátek     16.6. 17,30  Třemšín – Prádlo A
středa    14.6. 17,30  Roupov – Vodokrty A
pondělí  12.6. 17,30  Bzí – Čižice

9.
pátek     23.6. 17,30  Prádlo A – Háje
úterý      20.6. 17,30  Vodokrty A – Třemšín
čtvrtek   22.6. 17,30  Čižice – Roupov

10.
pondělí  26.6. 17,30  Bzí – Prádlo A
úterý      27.6. 17,30  Háje – Vodokrty A
pátek     30.6. 17,30  Třemšín – Čižice

11.
pátek       8.9. 17,00  Prádlo A – Roupov
úterý        5.9. 17,00  Vodokrty A – Bzí
čtvrtek      7.9. 17,00 Čižice – Háje

12.
úterý       12.9. 17,00  Vodokrty A – Prádlo A
pondělí   11.9. 17,00  Bzí – Háje
pátek      15.9. 17,00 Třemšín – Roupov

13.
úterý       19.9. 17,00  Vodokrty A – Čižice
úterý       19.9. 17,00  Háje – Třemšín
středa     20.9. 17,00  Roupov – Bzí

14.
pátek       29.9. 17,00  Prádlo A – Čižice
středa      27.9. 17,00  Roupov – Háje
pondělí    25.9. 17,00  Bzí – Třemšín

SKUPINA B

1.
pátek        28.4. 17,30  D.Lukavice – Ždírec
čtvrtek      27.4. 17,30  Drahkov – Prádlo B
pondělí     24.4. 17,30  Řenče – Kasejovice
pátek        28.4. 17,30  Vodokrty B – Nebílovy

2.
pátek         5.5. 17,30  Vodokrty B -D.Lukavice
sobota       6.5.   9,30  Ždírec – Drahkov
sobota       6.5.   9,30  Prádlo – B Řenče
pátek         5.5. 17,30  Nebílovy – Kasejovice

3.
pátek       12.5. 17,30  D.Lukavice – Kasejovice
čtvrtek     11.5.  17,30  Drahkov – Vodokrty B
pondělí      8.5. 17,30  Řenče – Ždírec
sobota     13.5  . 9,30  Prádlo B – Nebílovy

4.
sobota     20.5.   9,30  Prádlo B – D.Lukavice
čtvrtek     18.5. 17,30  Kasejovice – Drahkov
pátek       19.5  17,30  Vodokrty B – Řenče
pátek       19.5. 17,30  Nebílovy – Ždírec

5.
pátek       26.5. 17,30  D.Lukavice – Drahkov
čtvrtek     25.5. 17,30  Kasejovice – Vodokrty B
sobota     27.5.   9,30  Prádlo B – Ždírec
pondělí    22.5. 17,30  Řenče – Nebílovy

6
čtvrtek       1.6. 17,30  Drahkov – Řenče
čtvrtek       1.6. 17,30  Kasejovice – Prádlo B
sobota       3.6.   9,30  Ždírec – Vodokrty B
pátek         2.6. 17,30  Nebílovy – D.Lukavice

7.
pondělí      5.6. 17,30  Řenče – D.Lukavice
pátek         9.6. 17,30  Vodokrty B – Prádlo B
sobota     10.6.   9,30  Ždírec – Kasejovice
čtvrtek       8.6. 17,30  Drahkov – Nebílovy

8.

sobota      17.6.   9,30  Ždírec – D.Lukavice
sobota      17.6.   9,30  Prádlo – Drahkov
čtvrtek      15.6. 17,30  Kasejovice – Řenče
pátek        16.6. 17,30  Nebílovy – Vodokrty B

9.
pátek         23.6. 17,30  D.Lukavice – Vodokrty B
čtvrtek       22.6. 17,30  Drahkov – Ždírec
pondělí      19.6. 17,30  Řenče – Prádlo B
čtvrtek       22.6. 17.30  Kasejovice – Nebílovy

10.

čtvrtek       29.6. 17,30  Kasejovice – D.Lukavice
pátek         30.6. 17,30  Vodokrty B – Drahkov
sobota        1.7.    9,30  Ždírec – Řenče
pátek         30.6. 17,30  Nebílovy – Prádlo B

11.
pátek           8.9. 17,00  D.Lukavice – Prádlo B
čtvrtek         7.9. 17,00  Drahkov – Kasejovice
pondělí        4.9. 17,00  Řenče – Vodokrty B
sobota           9.9. 9,30  Ždírec – Nebílovy

12.
čtvrtek         14.9. 17,00  Drahkov – D.Lukavice
pátek           15.9. 17,00  Vodokrty B – Kasejovice
sobota         16.9.   9,30  Ždírec – Prádlo B
pátek           15.9. 17,00  Nebílovy – Řenče

13.
pondělí        18.9. 17,00  Řenče – Drahkov
pátek           22.9. 17,00  Vodokrty B – Ždírec
sobota         23.9.   9,30  Prádlo B – Kasejovice
pátek           22.9. 17,00  D.Lukavice – Nebílovy

14.
pátek           29.9. 17,00  D.Lukavice – Řenče
sobota         30.9.   9,30  Prádlo B – Vodokrty B
čtvrtek         28.9. 17,00  Kasejovice – Ždírec
pátek           29.9. 17,00  Nebílovy -Drahkov

It's only fair to share...Share on FacebookPrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone