Turnaj Střížovice 2016 (trojky)

21.ROČNÍK
Na tradiční turnaj jsme vyrazili ve složení Hrubý, Hrubý, Hrubý. Pořadatelé rozdělili trojky do dvou skupin losem. V naší skupině jsme porazili Skašov posílený o Damera v hezkém zápase 2-0. Největší zápas jsme měli ve skupině s týmem Kučíse. Po prohraném prvním setu jsme změnili rozestavení a druhý už jsme celkem jasně vyhráli. Překvapením čtvrtfinále bylo to, že si Jirka Knapp s Šindelářem a Ivou nedokázali poradit s týmem Damera. V semifinále nás čekal Skašov, který jsme opět porazili 2-0. V druhém semifinále se utkali domácí Kučís s Německým. Německý vyhrál, a tak nás čekal ve finále. První set byl vyrovnaný, v druhém už to byla naše exhibice. Třetí skončil Skašov, čtvrtý Kučís.