Chlastací turnaj trojic Prádlo

3.místo                                               Váša, Šilhánek 2x, Německý

Letos jsem nemohl na chlastací turnaj jet s tatím a bráchou, protože termínově kolidoval s mistrovstvím v rybolovu. Vyrazil jsem tedy se Střížovicemi bez větších ambicí. Počasí se povedlo a přijelo 17 trojek, které pořadatelé rozdělili do tří skupin. My jsme se dostali do pětičlenné skupiny, z které dále postupovaly jen dva týmy. Hned první zápas v naší skupině rozhodl o všem. Janovice (Vraný, Cibulka, Vyskot) proti Jardovi Tančousovi. Jarda první set vedl 5-1, 7-3, 9-7 a prohrál 10-9. V druhém setu byla situace jak přes kopírák a opět prohra 10-9. První dva naše zápasy jsem nehrál, protože nebylo třeba. Byli jsme totiž ve čtyřech.
Pak nás čekaly Janovice 10-9, 4-10. Remíza nám hodně pomohla a Jardovi už nestačila v posledním zápase ani lepší remíza a musel nás porazit. Utkání však hrubě nezvládli a my v poklidu zvítězili 10-7, 10-4. Ve čtvrtfinále nás čekala silná trojka domácích. Celý první set jsme prohrávali o dva až tři body a srovnali jsme až na 9-9. Poslední míč se mi však povedl blok a šťastně jsme vyhráli. Druhý set se soupeř totálně rozložil a nekladl žádný odpor 10-3. V semifinále nás čekalo Stříbro. Ve třetím setu jsme vedli 9-7, ale sérií chyb jsme o postup do finále přišli. O třetí místo jsme hráli s Krávami na kopci. Týmem Zdeňka Nováka, našeho spoluhráče z Hájů. První set jsme se prostřídali a dostali klepec 10-4. Druhý set jsme opět postavili nejsilnější sestavu a vyhráli 10-8. Třetí set výhra 10-6 o třetí místo. První skončily Janovice.

It's only fair to share...Share on FacebookPrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *