Noční turnaj Vodokrty

TROJKY                                                             LONI 2. , LETOS 3.
Do Vodokrt jsme přijeli ve složení Váša, Kája, Cíba. Mělo to být posílení a útok na první místo. Přijelo osm trojek, které pořadatelé rozdělili do dvou skupin. První zápas nás čekaly Vodokrty (Míšek, Klokan, Kokoška). Vinou mých špatných nahrávek a sluníčka jsme museli přeskupit řady, ale první set už jsme nezachránili 8-10. Druhý set se nám povedl a vyhráli jsme 10-6. Tím jsme vyhráli skupinu a postoupili rovnou do semifinále. Tam nás čekala trojka Lomický, Jirovský, Eda. Eda jako nejhorší polař turnaje mi vše vyčapal a jelikož pořadatelé opili Cíbu a Kája byl rozespalý, rezultovala z toho porážka 9-10, 6-10. Turnaj vyhrál Sůša. My jsme v souboji o třetí místo porazili domácí.

It's only fair to share...Share on FacebookPrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone