Turnaj STŘÍBRO 11.7.

Turnaj Stříbro 2015

TROJKY                                 11.7.2015                           1.MÍSTO
Letošní zimní turnaj ve Stříbře byl perfektně pořadatelsky zvládnut, tak jsme se rozhodli, že vyzkoušíme i letní verzi. Oprášili jsme osvědčenou sestavu Mandík, Súša, Váša a vyrazili. Sportovní areál perfektní i se zázemím. Klidně by se ve Stříbře mohla hrát liga. Pořadatelé rozdělili dvanáct přihlášených trojek do dvou skupin na dvě hřiště. Do finálové skupiny postupovaly tři plus tři týmy se započtením výsledků ze základních skupin. Ze začátku to šlo hladce a na síti se střídal Honza s Petrem. Jen jeden set jsme vyhráli až po boji 10-9 s trojkou, co postoupila nakonec ze třetího místa. Proti favoritovi skupiny, triu Luleyů, to už byla jiná káva a museli jsme zabrat na sto procent. Druhý set jsme vyhráli až 10-9 a postoupili tak do finálovky se čtyřmi body. V druhé skupině byla situace zamotanější a první tři týmy si navzájem vzaly body. První zápas ve finálovce nás čekala Aš (Vasilečko). Na síti se proti mně vystřídali všichni tři hráči a všichni uklouzli a spadli do sítě. Hned první míč prvního setu se Vasilečko velmi slušně vyválel. Nakonec výhra 10-5, 10-3. Druhý zápas Stříbro (Kotraba). Soupeřovi nešlo nic a vzešel z toho podobný nářez. Poslední zápas nám už o nic nešlo, neboť už jsme byli vítězi turnaje. Ztratili jsme koncentraci a soupeř hrál dobře 9-10, 9-10. Na druhém kurtu se dohrávaly zápasy o umístění a 7 a 8 byly trojky z naší skupiny. Celkově Do Háje, Luley 3x, Planá, Stříbro, Aš.

It's only fair to share...Share on FacebookPrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone