Turnaj PAVLOVSKO 5.7.

Pavlovsko 2015

Trojky 5.7.2015                                                                 1.místo

Na čtvrtý pokus jsem se vydal do Pavlovska v novém složení -> Váša, Súša, Robert Míšek. Ráno mě čekalo překvapení, protože kluci byli po tahu. Tradičního turnaje se letos zúčastnilo devět trojic. Pořadatelé rozhodli, že se bude hrát jen jedna skupina, každý s každým. Celý den pražilo slunce a muselo se neustále kropit, protože bylo 35°C. Zajímavý zápas jsme odehráli s trojkou Cibulka, Rychlý, Kosť. Jeden set jsme zlomili až 10-9. Vyrovnaný byl i jeden set proti trojce Hána, Vaňourek, Urban. Zápas proti trojce, která vyhrála dva poslední ročníky byl naší jasnou výhrou. Trojku Bartoš, Dvořáček a Bobeš jsme doslova smetli 10-1 a 10-4. Poslední zápas nás čekala trojka Miksan, Nový, Bořánek. Miksan musel vyhrát, protože s Cibulkou pouze remizoval. První set hrál jako zamlada v reprezentaci a nedal nám vůbec žádnou šanci 3-10. Druhý set jsme zachytili začátek a zlepšili všechny posty. Výsledek byl 10-8 a slavení titulu. Třetí skončil Cibulka, Čtvrtý Bartoš.

It's only fair to share...Share on FacebookPrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone