Turnaj TACHOV 2014

26.12.2014                                      minulý rok 1. , letos 1.

Váša, Sůša, Rohlík

LETOS jsme se tradičního turnaje v Tachově zúčastnili v loňské vítězné sestavě Váša, Rohlík, Súša. Pořadatelé se rozhodli, že letos nám obhajobu znepříjemní hrou na dva dopady, což je pro mne nezvyk. Byly vypsány dvě kategorie – soutěžní a příchozí. V naší soutěžní byly dvě skupiny. My jsme měli pětičlennou a Mandík, Klokan, Míšek čtyřčlennou. Do finálové skupiny postoupily první tři trojice z každé skupiny. Nám se celkem dařilo a ve skupině jsme ztratili set pouze s Luleem. Kluci z Vodokrt do turnaje vstoupili debaklem s Karlem Oktábcem a tak druhý zápas proti Klimentům (Láďa Klimenta hraje 1.ligu ve Zruči) museli vyhrát. Prohráli však 1-2. Poslední zápas proti prvoligové Aši měli nůž na krku. Povedlo se jim slavně zvítězit 2-1 a díky lepšímu poměru setů postoupit dál. Žádný další zápas se jim už ale nepovedl a tak skončili šestí. My jsme ve finálové skupině porazili Vodokrty a prohráli s Aší. Úplně poslední zápas měl rozhodnout zdali budeme první nebo třetí. Čekal nás Karel Oktábec, který měl plný počet bodů. První set jsme celý do sedmiček dotahovali a konec zlomili 10-9. Druhý set jsme doslova exelovali 10-3 a vítězství na turnaji bylo naše.

It's only fair to share...Share on FacebookPrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone