Turnaj Kožlany 2014

Váša, Sůša, Tančous

Minulý rok 2.místo, letos 4.

20.12.2014

Na turnaj přijelo několik extraligových hráčů. Osm trojic bylo rozděleno na dvě skupiny. V naší skupině nás čekají hráči extraligového Žatce – Ondra Vít a Pecina. Ve druhé skupině hraje Jirka Macura a Milan Smola z ligové Zruče. V prvním zápase jsme zazářili a porazili třetího nejlepšího hráče naší republiky 2014 Ondru Víta 10-6 a 10-8. V dalším zápase výhra nad Čendou ze Žatce 10-4 a 10-8. I poslední zápase proti Pecinovi, který se zotavuje po dlouhodobém zranění jsme vyhráli 2-0. Ve čtvrtfinále jsme porazili FC NIC 2-0 po velkém výpadku v prvním setu 1-5, 3-7, 10-8. Velká bitva se odehrála ve čtvrtfinále, které rozhodlo o našem dalším soupeři. Macura s Mandíkem přetlačili Čendu až ve třetím setu. V posledním čtvrtfinále vítěz skupiny Smola nastoupil proti čtvrtému z naší skupiny Pecinovi. Ten si přestal šetřit nohu a první set jasně vyhrál. Druhý set patřil Smolovi. Třetí set se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Smola vedl 9-8 a za stavu 9-9 měl dva útoky, které neproměnil a tak se radoval Pecina. V semifinále jsme padli s Macurou ve třetím setu. O třetí místo nás čekal Pecina, který semifinále vypustil, aby ušetřil síly. Prohráli jsme ve třetím setu 9-10. Ve finále Ondra Vít deklasoval Jirku Macuru 10-5, 10-1. Domácí Smola, vítěz skupiny B skončil až na 6.místě.

It's only fair to share...Share on FacebookPrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone