Turnaj Stod

Váša, Tatí, Kája                                                                    1.místo

Na tradiční turnaj do Stoda jezdíme jednou za dva roky bojovat o první místo. Letos byly dvě skupiny po šesti týmech. Postupovaly čtyři první trojice z každé skupiny. V prvním zápase jsme narazili na Oktábce staršího a mladšího ze Stříbra. Tradičně se nám s nimi nedaří, ale tentokrát jsme jim nedali šanci a vyhráli 2-0. Přesvědčivě jsme zvítězili i v dalších zápasech a postoupili z prvního místa. Začátek čtvrtfinále i semifinále nám moc nevyšel a museli jsme dotahovat. V semifinále proti Honezovicím první set dokonce 1-5. Nakonec jsme koncovky zvládli a hladce jsme prošli finále. V něm nás opět čekali Oktábci. Tentokrát byla hra vyrovnaná a soupeř nám nedal nic zadarmo. I přesto jsme na turnaji neztratili ani set a skončili zaslouženě první.

It's only fair to share...Share on FacebookPrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone