Turnaj Skašov

Váša, Kája, Robert Míšek  (1.místo)

Na dvě asfaltová hřiště přijelo 12 trojic. Ty byly rozděleny losováním na dvě skupiny. V naší skupině A byly nalosovány čtyři z pěti nejlepších týmů turnaje. Po porážce od Čížic a Bzí jsme postoupili ze třetího místa. Ve čtvrtfinále jsme nedali šanci Kamejku. Nejdramatičtější čtvrtfinále sehrál tým Třemšína ( čtvrtý z naší skupiny) proti Vícenicím. Pro vítěze skupiny B rozhodl až poslední možný míč ve třetím setu. V semifinále jsme nastoupili proti Vícenicím a po prvním vyrovnaném setu 10-8 se soupeř úplně položil a snadno jsme vyhráli 10-3. Souboj o třetí místo urvali Knappové ze Bzí 2-1 na sety. Finále bylo hodně vyhecované a plné nesportovního chování. Vcelku pohodově jsme si došli pro vítězství 10-7, 9-10, 10-4. Druzí skončili Čížice – Sušánka, Štolle, Dammer.