Turnaj Plzeň – Start

Váša, Kája, Manďas   5. místo

Na první ročník přijelo 13 trojic z širokého okolí. Pořadatelé se rozhodli pro systém čtyř skupin. Do semifinálových skupin 2 x 4 týmy postoupily první dvě trojice. Týmy vyřazené po základních skupinách hrály ještě o konečné umístění. Losování předcházelo rozdělení trojic do výkonnostních košů. Z prvního koše jsme dostali trojku Macury a ze druhého trojku Tančouse. Pořadatelé nás dali až do třetího koše 9-13. Hned první zápas jsme museli proti Jardovi Tančousovi uspět a to se nám povedlo. Výhra 2-0. Druhý zápas nám Macurovo trojice nedala šanci 8-10, 5-10. V semifinálové skupině nás čekala trojka Petra Stehlíka a Pivnička. První zápas proti Zruči 8-10, 6-10. Na Pivničku, který hrál první ligu ve Zruči i na startu jsme si věřili a v prvním setu jsme mu nedali šanci 10-4, druhý set jsme udělali několik chyb 7-10 a třetí set jsme vydřeli 10-8. V souboji o páté místo jsme porazili 10-7 a 10-9 Litohlavy.

S naším umístěním jsme byli maximálně spokojeni, protože jsme skončili hned za největšími favority a udělali jsme největší výkonnostní skok. Celý turnaj vyhrála trojka Jirka Macura, Bohatý, Nový. Druzí Petr Stehlík, Boček, Rychlý. Třetí Smola, Knapp. Čtvrtý Nepodal. Největší zklamání bylo celkové 8. místo domácích. Trojice Miksan, Bořánek, Pavel Stehlík neměla svůj den.