Turnaj Dobřany – trojky

Honza Sušánka, Petr Mandík a Váša  – 1.místo

Po několika hodinách odpočinku jsme vyrazili na turnaj do Dobřan ve složení Honza Sušánka, Petr Mandík a Váša. Osm týmů hrálo v jedné skupině na dvou hřištích. Pak ještě 1-4, 2-3 o třetí místo a finále. Od začátku bylo jasné kdo postoupí, neboť jen čtyři mančafty měly kvalitu. Na pátém místě se umístila trojice ze Slovenska, šestá byla trojka vedená smečařem z Brna. Sedmí a osmí byli kluci, kteří hráli s nadšením, ale míč jim uhýbal jak mohl a nemohli ho správně trefit. Na turnaji jsem se ještě nikdy takhle nenasmál.

Jeden hráč Dylymers byl pětkrát v setu namotaný v síti a třikrát na zádech v prachu antuky. Jiný dost podsaditý polař rozpáral své látkové kraťasy přes celý zadek a pak nemohl natáhnout půjčené trenky. Semifinále hráli Giertl, Tančous, Poděbradský s Roupovem 2-1. My jsme porazili Uldrycha s Buriánkem a Rosťou Štychem 2-0. Na Roupov zbylo 4.místo. Ve finále jsme přesvědčivě zvítězili a vybojovali 1.flek.

It's only fair to share...Share on FacebookPrint this pageTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone